Najlepsze Książki

Pójdź na sąd boży

Tytuł: Pójdź na sąd boży

Autor: Mariusz Ziomecki

Wydawnictwo: Akurat

Rok wydania: 2016

Seria: Elementy zbrodni

Ilość stron: 414

Cena: 39,90 zł

Piosenka: Mini World - Indila

Witajcie,

Dziś o kontynuacji kryminału ,,Umierasz i cię nie ma". Na okładce widnieje zdanie ,, Frapująca intryga, zaskakujące zwroty akcji, nieoczekiwane zakończenie...Gwiazda Ziomeckiego świeci coraz jaśniej!". Sprawdziłam czy to prawda i nie zawiodłam się.

Roman po postrzale dochodzi do siebie. Jednak nie jest mu dane, aby w pełni wypocząć. Medyna zdradził żonę i teraz płaci za to wysoką cenę. Nie zmienia to faktu, że nadal ogląda się za innymi kobietami. Barbara cierpi przez rozwiązłość męża. Możemy przeczytać jej dziennik, który jest dodatkiem do książki i stanowi przerywnik od głównej sprawy. Brat Romana wplątuje się w bardzo poważny konflikt z tego powodu Medyna zaczyna obawiać się o życie Barbary i swojego synka. Jednak najważniejszym zadaniem Romana staje się ustalenie kto zabił młodą i piękną kobietę. Jej były mąż czy może osoba, która już niewiele pamięta.

Kryminał doskonały. Naprawdę autor spisał się i rozwiązanie całej sprawy nie jest takie oczywiste, jak się od samego początku wydawało. Naprawdę bardzo przyjemny kryminał. Może nie jest tak krwawy jak część pierwsza, ale z całą pewnością zadowoli nawet najbardziej wymagających. Całkowicie zgadzam się ze zdaniem zamieszczonym na okładce.

Ocena 8/10

 pojdz-na-sad-bozy.jpg