Najlepsze Książki

Milion odsłon Tash

Tytuł: Milion odsłon Tash

Autor: Kathryn Ormsbee

Wydawnictwo: Moondrive

Rok wydania: 2017

Seria: ---

Ilość stron: 336

Cena: 39,90 zł

Piosenka: Flaco - Rock me Amadeus

Witajcie,

Dzisiaj o niezwykłej książce, w której pewnego dnia zwykła dziewczyna staje się sławna. Wraz z tym przychodzą liczne problemy, jak i radości. A co Wy zrobilibyście, gdyby pewnego dnia Wasz serial bił rekordy popularności na Youtube? Jak myślicie ile kosztuje sława? Jak wiele bylibyście w stanie poświęcić, aby utrzymać się na szczycie list popularności? Z tym wszystkim zmierzyła się Tash.

Tash była zwykłą nastolatką, wiele razy zastanawiała się nad tym, jakie to uczucie stać się osobą powszechnie znaną. Jej największym idolem jest Lew Tołstoj. Cały pokój udekorowany jest jego cytatami oraz plakatami, z którymi bohaterka czasami prowadzi rozmowy. Natchniona cytatem z jego książki pt. ,,Anna Karenina" zaczyna tworzyć serial. Nie ma on dużej widowni, ani fanów. Pewnego dnia następuje ich wysyp. Ludzie piszą w większości pozytywne recenzje, tworzą fanarty, do Tash zaczyna pisać najprzystojniejszy chłopak w internecie. Jednak jak wszystko ma też ciemne strony. Wiele osób staje się hejterami. Dziewczyna nie potrafi sobie poradzić z tym, jak oceniony został serial. Czy poradzi sobie z takim wyzwaniem?

Moim zdaniem autorka w bardzo ciekawy sposób przedstawiła drogę do sławy. Możemy przekonać się, jaką odpowiedzialnością jest bycie rozpoznawalnym. Niezwykle opisana zwykła rzeczywistość. Czasem wprowadzone elementy komiczne. Książka bardzo mi się podobała.

8/10

 miliom.jpg