Najlepsze Książki

Kod Leonarda Da Vinci

Tytuł: Kod Leonarda Da Vinci

Autor: Dan Brown

Wydawnictwo: Sonia Draga

Rok wydania: 2013

Seria: ---

Ilość stron: 561

Cena: 44,90 zł

Piosenka: The Hat - Angry River

Witajcie,

Dziś o książce, która towarzyszyła mi podczas wyjazdu. Czytanie jej umila czas podróży. Polecam ją zwłaszcza dla tych, którzy zamierzają odwiedzić Francję lub Włochy.

W Luwrze dochodzi do brutalnego morderstwa, w którym ginie kustosz. Głównym podejrzanym staje się Langdon, którego imię zostało znalezione na posadzce. Policja za wszelką cenę chce go aresztować. W samą porę ostrzega go agentka Sophie. Ona i Langdon będą tworzyć parę, wraz z którą będziemy odkrywać sprawę i winnych tajemniczego morderstwa. Tropami niezwykłych symboli zawartych w dziełach Leonarda podążymy szlakami sekretu Świętego Graala. Jaka zagadka łączy pradawne stowarzyszenia z Watykanem i grasującym mordercą? Tego dowiecie się dołączając do dwójki poszukiwaczy dawnego symbolu.

Przy lekturze tej książki bawiłam się świetnie. Zagadki, sztuka i do tego niezwykła akcja to wszystko zapewnia połączenie, dzięki któremu będziecie zachwyceni twórczością Dana Browna. To w jaki sposób wszystko jest ze sobą idealnie połączone zapewniło autorowi wysoką pozycję na liście bestsellerów na długi czas.

Ocena 9/10

kod da vinci.jpg